Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 1.0
GleeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5