Series
Ratings
50
PastaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5