Titles you rated
ConfessionRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Pi's StoryRated ★ 4.0
The CatRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
A Barefoot DreamRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 1.5