Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0