Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5