Titles you rated
Get OutRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 5.0
Little JoeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 5.0- HerstoryRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
One Wild MomentRated ★ 2.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.0
The Island of ShadowsRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 1.5
Never GoneRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5