Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0