Movies
Ratings
400
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5
EnoughRated ★ 4.0
UntraceableRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 3.0
ChaosRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
MirrorsRated ★ 2.5
My Bloody ValentineRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0