Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0