Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0