Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0