Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0