Movies
Ratings
83
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0