Movies
Ratings
364
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0