Movies
Ratings
53
TitanicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
DittoRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0