Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0