Series
Ratings
124
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5