Movies
Ratings
201
PredestinationRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 2.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5