Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
QuickRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5