Titles you rated
Being GoodRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 5.0
Second Summer, Never See You AgainRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Under One UmbrellaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
HirugaoRated ★ 4.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 5.0
My TeacherRated ★ 4.5
Birds Without NamesRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5