Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5