Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
The True-taste ShowRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 3.5