Titles you rated
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5