Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 0.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 1.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5