Movies
Ratings
409
ConfessionRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Justice HighRated ★ 3.0
High StrungRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The AeronautsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5