Movies
Ratings
43
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.5
FriendRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0