Movies
Ratings
144
TransformersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0