Movies
Ratings
342
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Children...Rated ★ 2.5
As OneRated ★ 2.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5