Movies
Ratings
258
The PianistRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5