Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0