Movies
Ratings
122
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
Riders of JusticeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0