Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5