Movies
Ratings
408
ThirstRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The CatRated ★ 2.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5