Titles you rated
Lights OutRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Before We GoRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5