Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 0.5- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5- GokusenRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 1.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 0.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5