Movies
Ratings
16
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0