Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0