Titles you rated
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 4.5
11 A.M.Rated ★ 0.5
RashomonRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 0.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.0