Movies
Ratings
435
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
FlubberRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 0.5
Under the SkinRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Private EyeRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5