Movies
Ratings
459
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5