Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0