Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5