Movies
Ratings
167
ArrivalRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Citizen KaneRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.5