Titles you rated
Caution, Hazardous WifeRated ★ 1.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0