Movies
Ratings
54
The IncrediblesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0