Movies
Ratings
177
Stand by MeRated ★ 4.0- Peach GirlRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Monte CarloRated ★ 2.0
The ChaseRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 0.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Wild ChildRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 0.5
Sausage PartyRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0