Titles you rated
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0