Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 2.0
SinisterRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5