Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5