Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5